ТОРГОВЫЙ ДОМ ЭТАЛОН - ЭТАЛОННЫЕ ПОСТАВКИ

      ТОВ «Торговий Дім «ЕТАЛОН» раді вітати Вас на нашому сайті. Наша компанія працює на ринку України більше чотирнадцяти років, здійснюючи прямі оптові поставки електронних та електротехнічних радіокомпонентів і радіодеталей, що знаходять широке застосування в радіоелектронній апаратурі, приладобудуванні, системах управління, обчислювальної техніки, транспорті, воєнної техніки, авіації та в багатьох інших областях на підприємства України (в т.ч. з прийманням «ПЗ» та «ОС»). Постачаються відчинянні радіодеталі: реле, діоди, транзистори, тиристори, мікросхеми,резистори, конденсатори, трансформатори, контактори, лампи, електроз’єднувачі та багато інших радіоелектронних компонентів – в великому асортименті та кількості.

     ТОВ «Торговий Дім «ЕТАЛОН» поставляє радіодеталі та радіо компоненти свіжого виробництва Українських заводів-виробників, таких як ПАТ «КОННЕКТОР» (м. Харків), ПАТ «ІНГУЛ» Миколаївський трансформаторний завод, ДП «Завод «Радіореле» (м. Харків), ПАТ «ЛТАВА» (м. Полтава), ПАТ «Електроприлад» (м. Київ), ПАТ «РЕОМ» (м. Одеса), ПАТ «КВАЗАР» (м. Київ) , ПАТ «Юність» (м. Краснодон) Луганська обл., ЧПП «Сейм» (м. Путивль) Сумська обл., ДП «Днепр-Полупроводники» (м. Херсон), ЗАТ «ФЕРОКЕРАМ» (м. Біла Церква, Київська обл.), ПАТ Камянець-Подільський електромеханічний завод, ПАТ «ГРАВІТОН» (м. Чернівці), ВАТ «Кварц» (м. Чернівці), ПАТ «Закарпатський завод ЕЛЕКТРОАВТОМАТИКА» (смт. Буштино закарпатська обл.), ДП Науково-дослідний інститут «ГЕЛІЙ» (м. Вінниця),  завод «ЗНАМЯ» (м. Полтава), ПАТ «НОМІНАЛ» (м. Волочиськ, Хмельницька обл.), КП НПК «ІСКРА» (м.Запоріжжя), ПАТ «Чернігівський Завод Радіоприборів» )м. Чернігів) та інших.

                Також поставляємо продукцію Заводів виробників  радіокомпонентів країн СНД: НПО «ИНТЕГРАЛ» (м. Мінськ), ОАО «АНГСТРЕМ» (м. Зеленоград), ФГУП НЗПП С ОКБ (м. Новосибірськ), ФГУП «САРАНСКИЙ ЗАВОД ТОЧНЫХ ПРИБОРОВ (м. Саранськ), ГУП НПП «ПУЛЬСАР» (м. Москва), ОАО «УРАЛЬСКИЙ ЗАВОД ЭЛЕКТРИЧЕСКИХ СОЕДИНИТЕЛЕЙ «ИСЕТЬ» (м. Кам’янець-Уральський), ОАО «НИИМЭ и МИКРОН» (м. Москва, Зеленоград) ЗАО «СВЕТЛАНА-ПОЛУПРОВОДНИКИ» (м. Санкт-Петербург), ООО «ВЗПП-Сборка» (м. Вороніж), ОАО «ВОСХОД» (м. Калуга), ЗАО «КРЕМНИЙ-МАРКЕТИНГ» (м. Брянськ), ОАО «ФЗМТ», (м. Фрязино), ОАО «КУЛОН» (м. Санкт-Петербург), ОАО «КОНТАКТ» (м. Йошкар-Ола), РУНПП «Витебский завод радіодеталей «МОНОЛИТ» (м. Вітебськ), та багато інших.

                Ми гарантуємо: професіоналізм, увагу та порядність до кожного клієнта, опираючись на багаторічний досвід співробітників  в цій області та широкий асортимент компонентів на складі, мінімальні терміни поставки, гнучкість в ціноутворенні. Можлива поставка продукції в обмін на радіодеталі,які не використовуються в даний час на Вашому виробництві (неліквіди).

 

Сподіваюсь на взаємовигідне співробітництво.

З повагою, директор ТОВ «ТД «ЕТАЛОН» Мудрий Руслан Анатолійович

 

Тел.: (+38 044) 205-40-60 – багатоканальний тел/факс

 

КП «НВК« Іскра »стандарту ISO 9001

на підприємстві був проведений наглядовий аудит Системи менеджменту якості КП «НВК «Іскра» на відповідність до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 з переходом на нову версію 2015. Це був остаточний наглядовий аудит у трирічному сертифікаційному циклі (з 2016 по 2018 рік). Аудит проводили представники компанії ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» (м. Київ), з якою наше підприємство співпрацює у сфері сертифікаційних послуг вже більше 12 років.
Докладніше

ШР Роз'єм

Одні з найстаріших вітчизняних роз'ємів, що випускаються до цих пір. Були розроблені в 40-х роках минулого століття СКБ заводу № 794 Мінавіапрому (він же Ленінградський завод "Радіоприлад"). Точніше, скопійовані з авіаційних роз'ємів американської фірми Bendix Aviation Corp; ймовірно, в ході робіт з копіювання далекого бомбардувальника B-29. Незважаючи на їх вік і дуже широке застосування, екзотичні зразки є і серед них:
Докладніше